Pro rodiče

Kalendář akcí MŠ

Akce MŠ

Jídelníček

O mateřské škole

Fotogalerie

Miniklubíčko

Vy ještě nevíte, co je "MiniKlubíčko" - no přeci  mini školka,  pro všechny dětičky a jejich maminky, které k nám zatím nemohou docházet pravidelně každý den.
"MINIKLUBÍČKO" je také pravidelně připravovaný program, který malé účastníky seznamuje přirozenou formou s prostředím mateřské školy a jejich maminky s provozem a úlohou mateřské školy ve výchově a vzdělávání předškolních dětí.
"MINIKLUBÍČKO" je program  pro děti, který ve spolupráci s maminkou navozuje přirozené i modelové situace, v nichž se učí objevovat a poznávat svět kolem sebe.
Za dobu jeho trvání  si malí odvážlivci vyzkoušeli mnoho nového:
- dobře se již orientují ve velkých prostorách určených pro hru a zábavu, ale i hygienu, už nikdo tady nebloudí
- mezi spoustou hraček si  našli ty nejoblíbenější, takový bazének s míčky a se skluzavkou, velká kuchyňka s nádobím, houpadlo, nákupní vozík nebo nová odstrkovací auta, to je něco, co doma nemají.
- všichni si již vyzkoušeli první cvičení s maminkou ve dvojici, ale i zdolávání tělovýchovných překážek nebo první akrobatická cvičení na lavičkách, žíněnce, dětské trampolíně, dokonce i prolézání dlouhým látkovým tunelem.
- mezi nejoblíbenější činnosti se zařadilo jednoznačně tancování a zpívání při klavíru, většina dětí již reaguje pohybem na známé jednoduché písničky, společně s maminkami zvládnou i hru"Na zajíčka“ ,"Na vrabečky"….

 

 

Kontakt

Mateřská škola Klubíčko             Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezručova 1534                              Tel: +420 481 671 977

Lomnice nad Popelkou                     Vedoucí školní jídelny  

51251                                              Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                        Tel: +420 481 671 977

                                                            +420 606 479 990