Pro rodiče

Kalendář akcí MŠ

Akce MŠ

Jídelníček

O mateřské škole

Fotogalerie

Do naší MŠ Klubíčko v Lomnici nad Popelkou hledáme kolegyni - učitelku MŠ.

Hledáme kolegyni - paní učitelku MŠ, která zapadne do našeho kolektivu, s nástupem v srpnu (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).

Požadujeme : vstřícný, milý přístup, požadované vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících – kvalifikace - učitelka v MŠ.

Výhody : znalost anglického jazyka, aktivní hra na klavír či jiný nástroj, absolvovaný kurz logopedické prevence – logopedický asistent, ochota se dále vzdělávat, chuť se stále učit něčemu novému, pracovat na sobě, účast na aktivitách, které doplňují vzdělávací program mateřské školy (bruslení, sauna, zahradní slavnosti,…),

 

Nabídky s životopisem zasílejte elektronicky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu : MŠ Klubíčko, Bezručova 1534, Lomnice nad Popelkou, 512 51.

Pro případné doplňující informace využijte e- mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 481 67 19 77 ..

Na základě životopisů proběhne, během dubna, s uchazeči pohovor s krátkou ukázkou výchovně vzdělávací práce. Bližší informace budou dodány na základě nabídek.

 

 

Kontakt

Mateřská škola Klubíčko             Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezručova 1534                              Tel: +420 481 671 977

Lomnice nad Popelkou                     Vedoucí školní jídelny  

51251                                              Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                        Tel: +420 481 671 977

                                                            +420 606 479 990