Pro rodiče

Kalendář akcí MŠ

Akce MŠ

Jídelníček

O mateřské škole

Fotogalerie

Miniklubíčko

Vy ještě nevíte, co je "MiniKlubíčko" - no přeci  mini školka,  pro všechny dětičky a jejich maminky, které k nám zatím nemohou docházet pravidelně každý den.
"MINIKLUBÍČKO" je také pravidelně připravovaný program, který malé účastníky seznamuje přirozenou formou s prostředím mateřské školy a jejich maminky s provozem a úlohou mateřské školy ve výchově a vzdělávání předškolních dětí.
"MINIKLUBÍČKO" je program  pro děti, který ve spolupráci s maminkou navozuje přirozené i modelové situace, v nichž se učí objevovat a poznávat svět kolem sebe.
Za dobu jeho trvání  si malí odvážlivci vyzkoušeli mnoho nového:
- dobře se již orientují ve velkých prostorách určených pro hru a zábavu, ale i hygienu, už nikdo tady nebloudí
- mezi spoustou hraček si  našli ty nejoblíbenější, takový bazének s míčky a se skluzavkou, velká kuchyňka s nádobím, houpadlo, nákupní vozík nebo nová odstrkovací auta, to je něco, co doma nemají.
- všichni si již vyzkoušeli první cvičení s maminkou ve dvojici, ale i zdolávání tělovýchovných překážek nebo první akrobatická cvičení na lavičkách, žíněnce, dětské trampolíně, dokonce i prolézání dlouhým látkovým tunelem.
- mezi nejoblíbenější činnosti se zařadilo jednoznačně tancování a zpívání při klavíru, většina dětí již reaguje pohybem na známé jednoduché písničky, společně s maminkami zvládnou i hru"Na zajíčka“ ,"Na vrabečky"….

- naši malí pravidelní návštěvníci již také mají za sebou první zkušenosti s výtvarným materiálem, domů si pyšně odnášejí, aby se mohli pochlubit, svoje první výrobky - barevný podzimní strom, čertíka ze sáčku, ptáčka muchláčka ,namalované vajíčko či slepičku ( je samozřejmostí, že vždy př výtvarných hrách je zadán úkol pro děti a úkol pro maminky, aby ze vzájemné spolupráce a z hotového výrobku se mohla prožít společná radost). "MINI KLUBÍČKO" je i program pro maminky. Je to příjemné zpestření  stereotypního života maminek na MD. Je to příležitost vzájemně se poznat, popovídat si o dětech o všem co je zajímá. Tato pravidelná setkání dávají maminkám možnost sledovat pokroky, porovnávat stupeň vývoje svých dětí a získávat tak cenné rady a zkušenosti, které později určitě ocení při samostatném vstupu dítěte do kolektivu.
"MINIKLUBÍČKO" je pro Vás pro všechny, kdo máte zájem se přijít podívat seznámit se, pohrát si, vyplnit volný čas nebo získat inspiraci či radu.
Bližší informace získáte, kdykoliv se Vám bude chtít, v naší mateřské škole zaťukat.

 

 

Kalendář akcí

17 pro 2019 15:00 - 17:00 4. třída
Vánoční besídka
17 pro 2019 15:00 - 17:00 3. třída
Vánoční besídka
18 pro 2019 15:00 - 17:00 1. třída
Vánoční besídka
18 pro 2019 15:00 - 17:00 2. třída
Vánoční besídka
19 pro 2019 09:30 - 11:00 Akce miniklubíčka
Miniklubíčko

Kontakt

Mateřská škola Klubíčko             Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezručova 1534                              Tel: +420 481 671 977

Lomnice nad Popelkou                     Vedoucí školní jídelny  

51251                                              Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                        Tel: +420 481 671 977

                                                            +420 606 479 990